PromMashTest Rusya

  • Kurumsal
PromMashTest Rusya

Prommash Test Rusya, 2013 yılında Moskova da kurulmuş bir akredite test laboratuvarıdır. İşini titizlik  İle yapan kendi alanlarında uzman kadromuz ve kurmuş olduğumuz organizasyon yapısı ile 10 yıldan Kısa bir sürede Rusya’nın en büyük akredite test merkezi haline gelmiş durumdayız.

20.000 m2 den fazla Kapalı alan, 3000 den fazla test ve ölçüm ekipmanımız ile birlikte ürünlerin kalitesi ve güvenliğini, Test edilen malların Gümrük Birliği toprakları içerisinde sorunsuz bir şekilde dolaşımını teyit eden tüm Akreditasyonlara sahip bir kurum haline bürünmüştür.

Birçok alanda hizmet sağlayabilecek akredite Laboratuvarlarımız, uzman kadromuz, hızlı ve güvenilir organizasyon yapımız ile  Rusya’nın  en güvenilir Hizmet sağlayıcılarından biri haline gelmemin haklı gururunu yaşamaktayız.

Rusya kalite örgütüne göre Mükemmel Test Laboruvarı ünvanını da geçen yıllarda almış bulunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde Doğruluk ve güven esaslı duruşumuz, süreçlerin çok sağlam temellere dayalı olmasını sağlarken agrasif Satış politikalarımız sayesinde çok hızlı bir şekilde ilerlememizi sağlamıştır.

Prommash Test Rusya olarak Önümüzde çok daha büyük hedefler ve yapılması gereken işler olduğunu düşünmekteyiz. Hizmet Yelpazemizi genişleterek global anlamda bir oyuncu haline gelmek için gerekli adımları atmış bulunmaktayız.